Śmiało można stwierdzić, iż gry dla dziewczyn są bardzo specyficzną, choć z pewnością jedną z bardziej różnorodnych grup dostępnych na rynku gier. To nie tylko róż i lalki… Kolekcja dziewczęcych rozgrywek jest niezwykle bogata! Wymienić tu można na przykład proste przebieranki, gotowanie, projektowanie własnych ubrań, opiekowanie się zwierzętami lub dziećmi, prowadzenie własnej kawiarni, turnieje taneczne.. i masę, masę innych! Dostosowanych rzecz jasna do wieku graczy.  

Przeglądarkowe gry dla dziewczyn – na które warto zwrócić szczególną uwagę?

  1. Star Stable 

Przygodowa gra stworzona z myślą o każdej dziewczynie marzącej o własnym koniu. Star Stable zabierze każdego gracza w tajemniczy świat, stworzony z myślą o miłośnikach jeździectwa. 

Opieka nad własnym koniem, prowadzenie treningów, czy branie udziału w turniejach – Star Stable to rozrywka na długie godziny!

Sprawdź kody do Star Stable – Kody do Star Stable – Star Coins

  1. Charm Farm

Witaj Magiczny Lesie! Charm Farm to strategiczna gra, w której rolą gracza jest wcielenie się w postać jednego z magów oraz pomoc w odzyskaniu bajkowej krainy. Oprócz tego dochodzi konieczność rozbudowy osady, czy wykonywania różnych zadań… Czy uda wam się razem ocalić magiczne miasto i uratować Shoomsów?

  1. Arena Mody

Świat modelingu stoi przed każdą dziewczyną otworem! Arena Mody to coś więcej niż prosta ubieranka! Stworzoną w grze postać należy poprowadzić poprzez cały świat mody. Dostosuj wygląd, projektuj mieszkania, poszukaj idealnego faceta, a także zaopiekuj się zwierzakiem – wkrocz w świat Areny i rozpocznij swoją przygodę w modelingu!

Gry dla dziewczyn online – czy tylko dla dziewczyn?

Różnorodność gier jest tak olbrzymia, iż właściwie każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku, czy płci. W końcu gry dla dziewczyn to nie tylko ubieranki, czy makijaż… pojawia się coraz więcej gier strategicznych, logicznych, zręcznościowych – jednym zdaniem: Jest w czym przebierać!