Travian

Travian

Travian to przeglądarkowa gra strategiczna, w której rywalizują ze sobą trzy nacje - Germanie, Galowie i Rzymianie. Każda z tych nacji dysponuje innymi atutami i tak o to Germanie posiadają w miarę tanie i szybko szkolące......

Graj w Travian

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do Travian!

Travian to przeglądarkowa gra strategiczna, w której rywalizują ze sobą trzy nacje - Germanie, Galowie i Rzymianie. Każda z tych nacji dysponuje innymi atutami i tak o to Germanie posiadają w miarę tanie i szybko szkolące się jednostki. Idealnie sprawdzają się w grabieży. Galowie mają do swojej dyspozycji silne jednostki obronne i znakomita kawalerię. Jednostki tej nacji zaliczają się także do najszybszych! Rzymianie natomiast mają silne, ale i drogie jednostki. Ich najważniejszą cechą jest jednak fakt, że mogą szybko rozbudować osadę! Wybierz więc z pośród nich interesującą cię nację i rozpocznij rozgrywkę!

Jako gracz :

Rozbuduj swoje lasy, pola i kopalnie, by zwiększyć produkcję surowców. Będziesz potrzebował środków na budowę budynków i do szkolenia wojska.

Stawiaj i rozbuduj budynki w Twojej osadzie. Budynki poprawiają ogólny stan infrastruktury, podnoszą produkcję surowców i pozwalają prowadzić badania, by wynajdować i ulepszać jednostki.

Obserwuj okolicę i bierz udział tym, co dzieje się wokół Ciebie. Możesz poznać nowych przyjaciół, ale możesz też spotkać wrogów. Zawładnij oazami i obserwuj, jak twoja osada rozrasta się we wspaniałe imperium.

Kontroluj swój rozwój i porównuj się z innymi graczami. Obserwuj ranking Top10 i walcz, by znaleźć się wśród najlepszych i zdobyć medal za zajęcie wysokiej pozycji w rankingu.

Odbieraj i analizuj szczegółowe raporty o Twoich wyzwaniach, handlu i o bitwach. Nie zapominaj sprawdzać raportów o wydarzeniach, które miały miejsce w okolicy Twojej osady.

Wymieniaj się informacjami i prowadź działania dyplomatyczne z innymi graczami. Zawsze warto pamiętać, że komunikacja jest kluczem do pozyskania nowych przyjaciół i rozwiązywania starych konfliktów.

Komentarze