Terra Militaris

Terra Militaris

Terra Militaris to darmowa, przeglądarkowa gra strategiczna czasu rzeczywistego, która nie wymaga pobierania. Zbuduj miasto, wyposaż bohaterów, rekrutuj armie, handluj, twórz sojusze, rozszerzaj wpływy i zdobądź dominację......

Graj w Terra Militaris

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do Terra Militaris!

Terra Militaris to darmowa, przeglądarkowa gra strategiczna czasu rzeczywistego, która nie wymaga pobierania. Zbuduj miasto, wyposaż bohaterów, rekrutuj armie, handluj, twórz sojusze, rozszerzaj wpływy i zdobądź dominację nad światem.

Buduj i rozwijaj swoje miasto

Wybierz swoją cywilizację i zbuduj swoje imperium jako część jednej z czterech wielkich antycznych nacji: Egipt, Chiny, Persja lub Rzym. W tej przeglądarkowej strategii czasu rzeczywistego, Twoje imperium będzie rozwijać się poprzez 5 er: od czasów plemion aż do świetlistych imperiów. To Ty będziesz pisał historię!

Gospodarka

W Terra Militaris dobra gospodarka może być kluczem do sukcesu. Odkryj wielką mapę świata jak również szlaki handlowe, wysyłając swoich kupców z rzadkimi towarami do dalekich miast.

Walka

W Terra Militaris dostępne jest 9 różnych trybów walki w czasie rzeczywistym. Tocz wojny przeciwko armiom potworów i bossów NPC lub przeciwko tysiącom innych graczy. Przejmij pełną kontrolę nad swoimi jednostkami, oblegaj, grab lub walcz o historyczne miasta i dominuj na polach bitew w tym dynamicznym świecie MMORTS.

Podbój i ekspansja

Podbij swoich przeciwników siłą lub przy pomocy swoich misjonarzy którzy będą szerzyć Twoją religię. Przejmuj obozy innych graczy lub poszerzaj swoje terytorium budując świątynie i poszerzając swoją strefę wpływów.

Bohater

Twoi bohaterowie będą dowodzić potężnymi armiami które zatrudnisz, bronić Twojego miasta przed wrogami jak również pozwolą Ci na podbój nowych terytoriów. Wybieraj ich uważnie z tawerny, trenuj i wyposażaj w najpotężniejsze z przedmiotów, najsilniejsze z umiejętności i najmocniejsze z jednostek a wszystkie narody będą drżeć przed Tobą.

Jesteś władcą czy poddanym?

Terra Militaris to darmowa gra nie wymagająca instalacji gry.
Zarejestruj się i zacznij grać.

Komentarze