Tera

Tera

Tera - wkrocz do magicznego świata!Tera to gra, która powstała w Azji w Korei, która lubi kolory i magię. Jest to produkcja, która wprowadza bardzo dużo świeżości do świata MMO. Ciężko ją nawet porównać do innej......

Graj w Tera

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do Tera!

Tera - wkrocz do magicznego świata!


Tera to gra, która powstała w Azji w Korei, która lubi kolory i magię. Jest to produkcja, która wprowadza bardzo dużo świeżości do świata MMO. Ciężko ją nawet porównać do innej produkcji, ponieważ z jednej strony jest taka podobna do wszystkiego, ale z drugiej – wprowadza tyle innowacji, że ciężko ją zestawić na szali. TERA przeciera bardzo wąskie szlaki, wprowadza wspaniałą jakość i fabułę, która będzie powodem, dla którego spędzimy wiele godzin przed komputerem.


Rozpoczynając grę, poznajemy cały świat gry TERA. Nie jest to zwykła produkcja, a niezwykła animacja, która zapiera dech w piersi. Wielu graczy jednak nie zwraca na to żadnej uwagi, ale osoby, które chcą zobaczyć ciekawą grafikę i dopracowane co do najmniejszego szczegółu historie, na pewno zachwyci się jakością. Nie tylko na początku jesteśmy bombardowani filami, ale także w trakcie samej gry. Nie brakuje też dialogów, które wprowadzają świeżość do rozgrywki.

Magiczny początek.

Na wejściu zachwyca nie tylko sama grafika, ale i rozbudowane opcje, a także wyjątkowa historia. Dowiadujemy się, że stąpamy po śpiących tytanach, a sami znajdujemy się w ich snach, a także.. koszmarach. Zanim zaczniemy długą i ryzykowną wędrówkę, wybieramy swoją postać, a także jej pochodzenie (rasę). Twórcy gry zadbali, aby wybór nie był prosty – mamy aż siedem propozycji, każda ciekawa, oryginalna, a jednocześnie – jak bywa w takich grach, ma inne możliwości. Wybieramy też klasę naszej postaci, do wyboru mamy kapłana, łucznika, berserkera, lansjera, mistyka, pogromcę, czarnoksiężnika oraz wojownika. Jak można się domyśleć i ten wybór jest dosyć istotny w dalszej rozgrywce.

Przechodzenie do kolejnych etapów na wędrówce nie jest trudny, ale wymaga odrobiny zręczności i inteligencji. Pomocne okazują się tutaj filmy, które poprzedzają zadania czy dialogi. Jeżeli jednak ktoś chce je ominąć i tak ma szansę na ukończenie misji.

Warto też dodać, że twórcy gry wykorzystali bardzo ciekawy zabieg. Ile razy byliśmy niezadowoleni ze swojej postaci po jej rozwinięciu? Myślimy, że nie raz mieliście podobną sytuację podczas rozgrywek z sieci. Tutaj wkraczamy na 20 poziom rozwinięcia postaci, możemy przetestować możliwości i ewentualnie szybko zmienić. Jednak nie myślcie, że tak pozostaje! W pewnym momencie doznajecie amnezji – wracając na pierwszy poziom. Czy nie ma lepszej motywacji, by szybko wrócić do poprzedniego poziomu, przez ciągłą grę?
 
Co się graczom spodoba?

Gra polega w głównej mierze na rozwijaniu swojej postaci. Jednak takie zadanie nie będzie należeć do nudnych, a po miesiącu go nie porzucicie, o nie! Twórcy gry zadbali o każdy najdrobniejszy szczegół, o piękną i rozwiniętą grafikę, a także o bardzo oryginalny świat. Jednak to, co nam wydaje się kluczowym elementem – świat gry, dla niektórych może okazać się niezbyt estetyczny. Ale każdy przecież ma prawo do własnego zdania, prawda? Ponadto, dosyć uderzające są mało intuicyjne statystyki. Trzeba się nieźle nagłowić, aby dojść do pożądanych informacji. Jednak raz przetarty szlak pozostanie w naszej pamięci.

Komentarze