Shakes and Fidget

Shakes and Fidget

Komiksowa, humorystyczna, ciekawa i wymagająca gra fantasy dla każdego! Gra wykonana przez Play Games to rozrywka dla tych osób, które uwielbiają komiksy. Shakes and Fidget powstał właśnie na podstawie jednego i łączy......

Graj w Shakes and Fidget

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do Shakes and Fidget!

Komiksowa, humorystyczna, ciekawa i wymagająca gra fantasy dla każdego!


Gra wykonana przez Play Games to rozrywka dla tych osób, które uwielbiają komiksy. Shakes and Fidget powstał właśnie na podstawie jednego i łączy w sobie humorystyczny styl, ciekawe zadania i nieszablonowe podejście do rozrywki w internecie. Chcesz zbudować Fankensteina, a może upolować królika, który został mordercą i jednocześnie wielkanocnym grinchem? To wszystko i wiele innych rzeczy jest możliwe właśnie w Shakes and Fidget, wejdź do gry, a będziesz pękać ze śmiechu!

Nietypowa, całkowicie odmienna od innych...

Wchodząc do Shakes and Fidget, mamy przed sobą świat fantasy z dużą dawką zdrowego humoru. Gwarantujemy, że każde smutki czy depresja szybko odejdzie w nieznane. Twórcy zadbali bowiem o to, by gra w całości różniła się od tych, jakie możemy znaleźć w sieci. Początkiem listy jest wykonanie – we fleshu. Jest to nietypowe rozwiązanie i ze świecą szukać kolejnej gry cRPG, która jest wykonana taką właśnie techniką.

Shakes and Fidget poza swoim nietypowym charakterem, nie pozostaje w tyle pod względem funkcjonalności. Rozpoczyna się to od stworzenia postaci. Mamy duży wybór i wiele opcji. Na początek wybieramy jedną z dwóch frakcji, każda po 4 rasy. Chcesz być człowiekiem, a może elfem, mrocznym elfem, gnomem, orkiem, goblinem, albo demonem? Wybierz jedną z opcji, a następie ustal charakter swojej postaci (wojownik, łucznik, mag). Pamiętaj, że każdy z nich posiada inne statystyki i będzie się w różnych sytuacjach inaczej zachowywać (w walce czy wykonywaniu zadań). Gdy wybierzemy podstawowe opcje postaci, możemy zająć się detalami, a jest ich niemało. Od kształtu nosa, po kolor włosów. Dlatego każdy z użytkowników może stworzyć bohatera na własne podobieństwo – całkiem fajne, prawda?

Ale o co w tym chodzi?

Po stworzeniu postaci przechodzimy już do konkretnych zadań. Karierę w świecie fantasy zaczynamy od awantury. Musimy też pamiętać, że stale trzeba się rozwijać i wykonywać kolejne zadania. Można je znaleźć w karczmie, rozmawiając z obcymi. Wtedy wybieramy jedno z trzech propozycji, jednak dobrze się zastanów, czy opłaca Ci się wykonać dane zadanie – jedne może być mniej, inne bardziej opłacalne. Możesz zdobyć dodatkowe doświadczenie, magiczne przedmioty, a nawet i złoto.

Jednak nie tylko wykonuje się zadania. Można też udać się na arenę i stanąć w walce z innymi użytkownikami Shakes and Fidget! W ten sposób rozwijasz inne opcje swojej postaci i zdobywasz cenne doświadczenie. Rozwój współczynników jest tak samo ważny, jak elementy wyposażenia. Twórcy gry poszli też o krok dalej – nie tylko możesz się pojedynkować, ale i tworzyć gildie. Bez wątpienia szereg funkcjonalności przypadnie Ci do gustu! Możesz też pójść za przygodą, udając się do lochów, ale to zupełnie inna historia…

Shakes and Fidget to zupełnie inna gra od tych, które mamy okazję widzieć w sieci. Swoim zdrowym humorem i dużą inspiracją komiksu sprawia, że nie tylko grafika jest mocną kartą przetargową, ale i sama historia sprawia, że chętnie wracamy do pojedynków. Jednoczesny rozwój postaci, jej dozbrajanie czy rozwój statystyk sprawi, że Shakes and Fidget szybko się nie znudzi!

Komentarze