Rising Cities

Rising Cities

Rising Cities, darmowa gra dla projektantów miast i strategów. W grze wszystko kręci się wokół władzy, strategii i budowy miast. Stwórz miasto dla milionów, prawdziwą metropolię!Zostań najpotężniejszym burmistrzemW......

Graj w Rising Cities

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do Rising Cities!

Rising Cities, darmowa gra dla projektantów miast i strategów. W grze wszystko kręci się wokół władzy, strategii i budowy miast. Stwórz miasto dla milionów, prawdziwą metropolię!

Zostań najpotężniejszym burmistrzem
W Rising Cities wybuchła prawdziwa gorączka złota. Każdy chce skorzystać z darmowej gry i stworzyć tętniącą życiem metropolię! Gra oferuje Ci jednorazową okazję sprawdzenia się jako genialny strateg i menadżer.

Strategia i planowanie
Droga na sam szczyt jest długa i mozolna. Tylko dzięki taktycznemu planowaniu, rozważnemu gospodarzeniu zasobami i wyczuciu potrzeb swoich obywateli zostaniesz potężnym magnatem. Twórz przestrzeń mieszkalną dla mieszkańców, inkasuj czynsz i inwestuj swoją walutę w przemysł, elektrownie, transport i mnóstwo innych budynków, które są niezbędne dla rozwoju Twojej metropolii.

Handel i przemysł
W prawdziwym życiu każdej metropolii potrzeba wielu surowców i mnóstwo energii. Rozwijaj w Rising Cities przemysł odporny na kryzys, który dostarczy rozmaitych dóbr. Wykorzystuj te dobra do rozbudowy swojej metropolii lub nawiąż na rynku stosunki handlowe z innymi graczami.

Grunt to równowaga
W grze kluczowa jest równowaga między życzeniami Twoich obywateli i potrzebami Twojego miasta. Mieszkańcy Rising Cities nie chcą mieszkać otoczeni betonem w miejscowościach, które nie mają im nic do zaoferowania. Miej oczy i uszy otwarte na potrzeby swoich obywateli, a wynagrodzą Ci to wdzięcznością i pieniędzmi.

Obracaj się w kręgach wielkich pieniędzy, władzy i stwórz najwspanialszą metropolię.

Komentarze