NosTale

NosTale

NosTale to darmowa gra RPG utrzymana w klimatach anime, w której jako gracz zajmiesz się odkrywaniem fantastycznego świata NosTale, zgłębianiem jego tajników i przeżywaniem niesamowitych przygód wraz ze swymi przyjaciółmi.......

Graj w NosTale

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do NosTale!

NosTale to darmowa gra RPG utrzymana w klimatach anime, w której jako gracz zajmiesz się odkrywaniem fantastycznego świata NosTale, zgłębianiem jego tajników i przeżywaniem niesamowitych przygód wraz ze swymi przyjaciółmi. Podczas swoich wypraw zwiedzaj fantastyczne miejsca i krainy: ruchliwe uliczki wioski NosVille, świątynię Fernon, tajemniczy Las Klonowy, lodową wyspę Glacernon, Zachodni Krem, pustynię Mortaz i dużo więcej.

Podążaj drogą miecznika, łucznika lub maga. Każda z tych klas oferuje poza tym różne specjalizacje, które odznaczają się własną kombinacją wyposażenia i szczególnymi umiejętnościami. Bronie, ubrania, biżuteria, umiejętności, fryzury: Dopasuj swoją postać do swoich indywidualnych potrzeb i stwórz w ten sposób unikatowego bohatera!

Zapoznaj się z obszernym systemem zwierzaków w NosTale: Oswajaj dzikie zwierzęta, trenuj je i wykorzystuj ich zdolności podczas walki. W MiniLandzie możesz urządzić sobie przytulny domek, zasadzić kwiaty na tarasie i drzewa w ogrodzie. Stwórz swoją własną krainę i zaproś do siebie przyjaciół, urządzaj imprezy i opiekuj się swoimi zwierzakami. A jeśli chcesz odpocząć od ekscytujących przyjaciół, to po prostu delektuj się ciszą swoich własnych czterech kątów.

Pokonuj potwory, staczaj starcia z innymi graczami i zawieraj sojusze z przyjaciółmi, aby wspólnie załatwiać potężnych wrogów i odkrywać legendarne skarby. W NosTale czeka na Ciebie mnóstwo świetnej zabawy!

Komentarze