My Little Farmies

My Little Farmies

Niesamowicie kolorowa, ciekawa i wciągająca gra farmerska dostępna za darmo w przeglądarce! Wchodząc do gry My Little Farmies, na pierwszy rzut oka masz wrażenie, że zabawa szybko Ci się znudzi. Jednak po wykonaniu......

Graj w My Little Farmies

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do My Little Farmies!

Niesamowicie kolorowa, ciekawa i wciągająca gra farmerska dostępna za darmo w przeglądarce!


Wchodząc do gry My Little Farmies, na pierwszy rzut oka masz wrażenie, że zabawa szybko Ci się znudzi. Jednak po wykonaniu pierwszych zadań, masz już pewność, że na długo zapomnisz o otaczającym Cię świecie i staniesz się panem łąk i pól w idyllicznej krainie. Hodowla zwierząt, sadzenie warzyw stanie się Twoją pasją i mocną stroną. Dlatego uwaga – gra nie tylko daje świetną zabawę, ale i dużą widzę, którą możesz wykorzystać w swoim ogrodzie.

My Little Farmies to bezpłatna gra z bardzo rozbudowanymi opcjami. Przez niektórych nazywana strategiczną rozgrywką ekonomiczną i naszym zdaniem, określenie nie jest niewłaściwe. Wchodząc do krainy gdakających kur i rosnących pomidorków, wcielasz się nie tylko w rolnika, ale zarządcę mieniem. Oj tak! A wiesz co to oznacza? Przede wszystkim musisz skupić się na rozwoju swoich pól i łąk, zajmując się hodowlą różnych zwierząt – wyprowadzanie, karmienie, obserwowanie jak rosną. Jesteś też ogrodnikiem i możesz posadzić różnorodne warzywa, owoce czy zboże. Jednak na sadzeniu się Twoje zadanie nie kończy! Otóż, musisz zająć się zbiorem i następnym przetworzeniem, tak, żeby w Twojej osadzie niczego nikomu nie zabrakło.

Nie tylko sadzenie.

A jeżeli jesteśmy już przy osadzie. Jesteś jego władcą, posiadasz nie tylko swoje pola, ale i budynki. Dlatego bardzo często musisz wykonywać zadanie architekta budowy i wybierać najlepsze rozwiązania dla Twojego otoczenia. Ponadto, aby nie zabrakło Ci nigdy pieniędzy, musisz mieć smykałkę do interesów. Zajmuj się handlem swoich produktów, jednak pamiętaj o konkurencji. Niskie ceny i różnorodne rzeczy wspomagają Twój rozwój i popyt na rynku.

Co działa na korzyść My Little Farmies?

Jak widać, My Little Farmies to nie tylko gra dotycząca roli, uprawy roślin i hodowli zwierząt. Szereg innych funkcji i zadań powoduje, że cały czas masz ręce pełne roboty! Nie możesz zaniedbać żadnego aspektu – jednocześnie zajmujesz się uprawą i dozorem zwierząt, ale i handlem i rozwojem swojej osady. Dla wielu może to być wielka przygoda, która szybko się nie znudzi!

W grze dominuje bardzo przyjemna grafika. Zarówno na polach, jak i w zagrodach zwierząt – jednak nie tylko miłe dla oka aspekty działają na korzyść My Little Farmies. To rozbudowane opcje i bardzo szczegółowe zadania pozwalają nam spędzić liczne godziny przed komputerem i nawet nie wiemy, kiedy one minęły. Można się uzależnić, ale to nic złego, prawda? Ponadto, przejrzyste układy i ten wiejski styl życia jest świeżością i nowością w grach MMO. Być może nie wszyscy twórcy są jeszcze przekonani, że każdy z nas chciałby kiedyś zabawić się w rolnika. Dlatego My Free Zoo tak dużo zyskuje na strachu konkurentów.

W grze umożliwiono także mikropłatności, które są dużym udogodnieniem. Można w ten sposób szybciej rozwijać osadę, a także zwierzęta się lepiej rozwijają i możemy w ekspresowym tempie ukończyć kolejne zadania. Jednak i bez tego, nasza gra będzie ciekawa i nie znudzi nas czekanie, aż ciele stanie się dużą krową.

Komentarze