Miasto Pary

Miasto Pary

Miasto Pary to przeglądarkowa gra MMORPG osadzona w realiach fantasy z elementami steampunka, która została oparta na serii książek "The New Epoch". Wkraczając do wirtualnego świata, gracz opowiada się po stronie......

Graj w Miasto Pary

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do Miasto Pary!

Miasto Pary to przeglądarkowa gra MMORPG osadzona w realiach fantasy z elementami steampunka, która została oparta na serii książek "The New Epoch". Wkraczając do wirtualnego świata, gracz opowiada się po stronie jednej z dziewięciu starożytnych ras i wyruszasz na emocjonujące walki. W grze Miasto Pary gracz może wcieliś się w walecznego wojownika, łucznik o sokolim oku, miotającego potężnymi zaklęciami maga i wspierającego pozostałych kapłana.

Każde starcie jest szansą na zwycięstwo i dodatkowe profity. W ten sposób gracz sprawdza swoje wojownicze umiejętności i doskonali się w kunszcie walki. Na odważnych śmiałków czekają także ponure groty i mroczne katakumby, które pełne są czających się wrogów. Zdobądź się na odwagę i wkrocz do tajemniczego świata fantasy! Miasto Pary czeka na Twój ruch!

Komentarze