Metin 2

Metin 2

Metin 2 to rozbudowana gra z gatunku MMORPG, której fabuła została umiejscowiona we wschodnim świecie fantasy. To właśnie w tej krainie uderzenie Kamieni Metin spowodowało chaos, doprowadziło do wojny pomiędzy królestwami......

Graj w Metin 2

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do Metin 2!

Metin 2 to rozbudowana gra z gatunku MMORPG, której fabuła została umiejscowiona we wschodnim świecie fantasy. To właśnie w tej krainie uderzenie Kamieni Metin spowodowało chaos, doprowadziło do wojny pomiędzy królestwami oraz zwiększyło ataki zwierząt i potworów.

Po stworzeniu postaci i dołączeniu do jednego z królestw, wkrocz do świata gry. Poruszaj się po realistycznie wyglądających wioskach z dalekiego wchodu i pozwól, aby atmosfera azjatyckich wojowników zawładnęła Twoim umysłem. W niedalekiej przyszłości nie tylko będziesz walczyć mieczem oraz łukiem, ale będziesz miał także możliwość używania w wyrafinowany sposób dzwonków oraz wachlarzy.

Jako wojownik zadawaj ciężkie rany kilku wrogom naraz. Jednak bądź ostrożny: kiedy pokonasz jednego przeciwnika, reszta nie pozostawi Cię w spokoju, szczególnie w okolicach Kamieni Metin, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność!

Będąc członkiem gildii wyniki Twoich walk gildyjnych będą miały efekt zarówno na każdego członka gildii, jak i na samą gildię. Będziesz musiał walczyć, aby zdobyć w posiadanie jedną z niewielu fortec. Wraz ze wzrostem potęgi Twojej gildii będziesz mógł rekrutować bohaterów niezależnych w swojej fortecy i trenować ich, aby byli bardziej efektywni.

Będziesz walczyć z innymi graczami z wrogich imperiów, aby przejąć kontrolę nad kontynentem. Zwycięskie imperium zdobywa pieniądze oraz ziemie. Zyskasz sławę i honor, a także wyższą rangę wojskową w przyszłych bitwach. Nie czekaj więc dłużej i stań się częścią historii!

Komentarze