Łowcy Zombie

Łowcy Zombie

Łowcy Zombi: Apokalipsa to darmowa gra online w stylu RPG przenosząca graczy do świata opanowanego przez tajemniczy wirus zamieniający ludzi w zombi. Staw czoła i pokonaj zainfekowanych przeciwników, wyznawców kultu......

Graj w Łowcy Zombie

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do Łowcy Zombie!

Łowcy Zombi: Apokalipsa to darmowa gra online w stylu RPG przenosząca graczy do świata opanowanego przez tajemniczy wirus zamieniający ludzi w zombi. Staw czoła i pokonaj zainfekowanych przeciwników, wyznawców kultu śmierci oraz pracowników niegodziwej korporacji. Aby ratować siebie i bliskich, zostań członkiem gangu, zdobywaj niezbędne zasoby i broń się przed okrutnymi bandami. Stań się jednym z Łowców i walcz o przetrwanie!

Łowcy Zombi: Apokalipsa to darmowa gra online w stylu RPG, która przeniesie Cię na wschodnie USA, gdzie stawisz czoła tajemniczemu wirusowi zmieniającemu ludzi w zombi. Przygoda rozpoczyna się w samym centrum Nowego Jorku, kiedy gwałtownie wybucha epidemia, siejąc panikę i śmierć. Czy uratujesz swoich bliskich? Czy stawisz czoła wyzwaniu i pokonasz szefa złowrogiej korporacji? Przekonaj się już teraz i stwórz postać swojego Łowcy! Rozwijaj Łowcę i odblokuj kolejne poziomy doświadczenia, zdobywaj najpotężniejsze przedmioty w grze i walcz z najtrudniejszymi przeciwnikami. W Łowcy Zombi znajdziesz nie tylko kampanię, ale również tryby PvP (gracz kontra gracz), w których zmierzysz się z przypadkowymi graczami lub członkami Gangów (gildii). Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna na przeglądarki internetowe, a dzięki responsywnemu designowi pozwala na zabawę zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon).

Źródło: http://funhub.pl/

Komentarze