Legend Online

Legend Online

Legend Online - wkrocz do krainy fantasy, walecznych bohaterów i potężnych twierdz! Z pozoru Legend Online może wydawać się bardzo ciekawym połączeniem gier, które tak bardzo są lubiane. Niestety jednak, wchodząc......

Graj w Legend Online

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do Legend Online!

Legend Online - wkrocz do krainy fantasy, walecznych bohaterów i potężnych twierdz!


Z pozoru Legend Online może wydawać się bardzo ciekawym połączeniem gier, które tak bardzo są lubiane. Niestety jednak, wchodząc w magiczny świat rozgrywki, możemy dojść do wniosku, że producenci z Oasis Games chcieli połączyć kilka znanych nam gier w jedną całość i stworzyć coś niezwykłego. Być może tylko na planach się zakończyło, jednak nie wątpimy, że znajdą się amatorzy, którzy Legend Online pokochają bez reszty!

Legend Online jak wspominaliśmy, jest połączeniem wielu gier w jedną, bardzo spójną całość. MMORPG z dużą dawką strategii. To na pewno zainteresuje niejednego fana internetowych rozgrywek. Na początku naszej przygody musimy stworzyć postać – jak to bywa w takich grach. Co prawda mamy do wyboru aż trzy różne postacie, które pozornie różnią się od siebie – Czarodzieja, Wojownika, a także Strzelca. Jednakże grając, nie zauważymy znacznej różnicy w opcjach, jakie prezentują. Możemy nieco modyfikować wygląd naszych bohaterów, jednak nie to przecież jest najważniejsze w Legend Online.

Zaczynamy budować miasto!

Najważniejszą misją jest rozwój. Pomyślicie – no tak, trzeba rozwijać postać. Ale nie do końca! By zdobywać kolejne poziomy, musimy równocześnie rozwijać swojego bohatera, ale również miasto. Dlaczego? Z bardzo prostej przyczyny. Jesteśmy jego dowódcą i nadzorcą. Dlatego walczymy nie tylko o punkty doświadczenia i przydatne przedmioty, ale i pieniądze i surowce, które są tak niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojej osady.

Jedyne co razi w grze, to zautomatyzowane pojedynki. Nie musisz być zdolny, przebiegły czy posiadać zabójczy refleks. Wszystko odbywa się wedle systemu. A system nagradza tylko mocniejsze postacie, które mają lepsze przedmioty. Może to na początku denerwować, ale gdy już rozwiniemy swoją postać, wówczas ten problem okazuje się.. dużą zaletą. Poza stawianiem czoła innym graczom (z całego świata) możemy wykonywać zadania, by zdobywać surowce, ale i przechodzenia różnych kampanii, jakie przygotowali dla nas twórcy. To pozwoli nam szybko nie znudzić się przegrywaniem z innymi.

A co na plus?

Wyraźną zaletą gry jest.. dostępność w języku polskim. Niestety, ale wiele gier jeszcze nie jest dostępnych w naszej wersji językowej, ale twórcy z Oasis Games dołożyli wszelkich starań, by nikt nie poczuł się pominięty. Możemy nawiązywać przyjaźnie, wymieniać się opiniami czy poradami. Ponadto, bardzo szybko znajdziemy graczy z naszego rodzinnego kraju, co może znacznie ułatwić pierwsze kroki w Legend Online.

Być może twórcy działali pod wyraźnym wpływem Terra Militaris, ale stworzyli coś innego. Dodając klimat fantasy, w grze zatracić się mogą szczególnie bardzo młodzi gracze, ale to przecież nic złego. Nie ma tutaj przemocy, a trzeba mieć głowę na karku. Dbanie o miasto i jego rozwój z równoczesnym rozwojem postaci może okazać się niełatwym zadaniem, które nauczy nas systematyczności i planowania. Umiejętności te z całą pewnością przydadzą się także w realnym świecie. Poza tym, grafika w grze, może też nie zachwyca, ale jest niezwykle miła dla oka i nie męczy po godzinach przesiadywania.

Komentarze