Grepolis

Grepolis

Grepolis to darmowa gra przeglądarkowa, w której jako gracz może ukształtować świat starożytnej Grecji, zawrzeć potężne sojusze z innymi graczami, wznieś siedem Cudów Świata i skorzystaj z mocy greckich bóstw......

Graj w Grepolis

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do Grepolis!

Grepolis to darmowa gra przeglądarkowa, w której jako gracz może ukształtować świat starożytnej Grecji, zawrzeć potężne sojusze z innymi graczami, wznieś siedem Cudów Świata i skorzystaj z mocy greckich bóstw - Zeusa, Posejdona, Hery, Ateny i Hadesa. Aby móc zrealizować swe plany, będzie musiał zbudować potężną flotę, rekrutować armie i kupować mityczne jednostki, takie jak hydry, pegazy i mantikory.

Swoją przygodę w Grepolis rozpoczniesz od małej polis, które z biegiem czasu przeobrażasz w wielkie miasto-państwo. Wznosząc swoje imperium, możesz wybierać spomiędzy 13 różnorodnych budynków i 8 monumentów. Są to między innymi kopalnie srebra, porty i obozy drwali. Co więcej, na odkrycie w akademii czeka ponad 30 technologii, które pozwalają skrócić czas budowy lub umożliwiają przeprowadzanie ataków na inne polis. Nie czekaj więc i bierz się do gry, by zostań władcą świata!

Komentarze