Ghost Recon Online

Ghost Recon Online

Ghost Recon Online należy do najnowszej generacji strzelanin wieloosobowych na komputery osobiste. Zostań jednym z elitarnych Duchów i korzystaj z najnowocześniejszego uzbrojenia i technologii. Połącz się ze swoją......

Graj w Ghost Recon Online

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do Ghost Recon Online!

Ghost Recon Online należy do najnowszej generacji strzelanin wieloosobowych na komputery osobiste. Zostań jednym z elitarnych Duchów i korzystaj z najnowocześniejszego uzbrojenia i technologii. Połącz się ze swoją drużyną, aby zdominować przeciwników na polu walki. Ghost Recon Online to drużynowa strzelanina taktyczna TPP, pozwalająca wziąć udział w zaciętych i intensywnych walkach online pomiędzy 16 graczami. To nie gra, polegająca tylko na „strzelaniu i bieganiu”, w trybie Deathmatch postawiono na wykonywanie zadań i nie zawsze wygrywają ludzie, którzy zaliczają najwięcej trafień. W grze najważniejszy jest zespół: masz największe szanse przetrwania, jeśli współdziałasz z sojusznikami.

W Ghost Recon Online przedstawiono współczesne i nowoczesne uzbrojenie oraz technikę wojskową. Broń można wyposażać w takie akcesoria, jak tłumiki, celowniki laserowe i lunety, a pancerze można modyfikować za pomocą specjalnych wkładek. Te modyfikacje wpływają na statystyki i czynią twoją postać silniejszą. Wszystkie akcesoria można w dowolnej chwili zmienić za pomocą szerokiego wachlarza dostępnych modyfikacji. W grze do wyboru mamy trzy klasy żołnierzy: Szturmowiec, Specjalista oraz Zwiadowca. Każda z tych klas posiada różne zdolności ofensywne i wsparcia drużyny, które pomagają uzyskać przewagę nad wrogiem. Każda klasa specjalizuje się również w używaniu pewnych rodzajów broni. Połączenie wyjątkowych urządzeń i uzbrojenia daje każdej z klas mocne i słabe strony. Nie musisz grać tylko jedną klasą, możesz równocześnie rozwijać i wyposażać żołnierzy każdej klasy.

Komentarze

R E K L A M A