Garbage Garage

Garbage Garage

Garbage Garage to darmowa gra samochodowa w przeglądarce.Ta niepowtarzalna symulacja gospodarcza oferuje mnóstwo pasjonujących wyzwań i zadań: każdy użytkownik może zarządzać własnym autoszrotem, a później ma szansę......

Graj w Garbage Garage

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do Garbage Garage!

Garbage Garage to darmowa gra samochodowa w przeglądarce.


Ta niepowtarzalna symulacja gospodarcza oferuje mnóstwo pasjonujących wyzwań i zadań: każdy użytkownik może zarządzać własnym autoszrotem, a później ma szansę zostać twórcą i właścicielem najbardziej wypasionego i oryginalnego samochodu w całej okolicy. Jako świeżo upieczony posiadacz własnego autoszrotu gracz buduje go od podstaw. Do warsztatu dostarczane są różnego rodzaju pojazdy, które należy rozkładać systematycznie na elementy pierwsze pozyskując w ten sposób części zamienne. Początkowo to są głównie samochody osobowe, następnie ciężarówki, a z czasem pojawiają się i motorówki, łodzie, helikoptery, samoloty, a nawet i czołgi! Pozyskane części można sprzedać klientom, a dzięki zarobionej w ten sposób wirtualnej gotówce - dokonać inwestycji w rozwój i rozbudowę swojego autoszrotu.

Główne zalety gry:


  • Gra bez pobierania i instalacji.
  • Łatwy w obsłudze interfejs, przyjazna mechanika gry.
  • Zabawna i interesująca mieszankę symulacji gospodarczej w kombinacji z wieloma różnymi opcjami charakterystycznych gatunków.
  • każdy z graczy może wybrać dla siebie indywidualną strategię gry.
  • Arena multiplayer, na której gracze mogą stawać w zawody z innymi graczami i mierzyć swoje siły i osiągnięcia.

Komentarze