AION

AION

AION - Świat opanowany przez wojnę. Gra, która od pewnego czasu jest dostępna dla każdego – za darmo. Był to bardzo dobry krok twórców ze studia NCsoft. Pomimo wprowadzenia bezpłatnych rozgrywek, AION stale jest......

Graj w AION

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do AION!

AION - Świat opanowany przez wojnę.


Gra, która od pewnego czasu jest dostępna dla każdego – za darmo. Był to bardzo dobry krok twórców ze studia NCsoft. Pomimo wprowadzenia bezpłatnych rozgrywek, AION stale jest rozwijana, wprowadzane są nowe opcje, funkcjonalności, a co ważne – angażuje też graczy do ciągłego doskonalenia się. Bez wątpienia ta gra nie znudzi się po pierwszych dniach zabawy.

Burzliwa historia.

Rejestrując się do gry AION, wchodzimy do mitycznego świata fantasy. Świat ten, zwany Atrei opanowany jest przez toczącą się między frakcjami wojnę. Jak potoczą się jego losy? Co będzie dalej – to Ty zadecydujesz! Początkowo, by wejść do rozgrywki należy stworzyć postać. Bardzo szczegółowy edytor pozwoli na modyfikację gracza na nasze podobieństwo. Ale wymaga to czasu i sprytu. Przy tworzeniu detali pomaga rozwinięta grafika.

Gdy już skończymy mniej lub bardziej skomplikowane modyfikacje naszej postaci, wkraczamy do gry. Powita nas samouczek, który dokładnie wyjaśni jak grać, co robić oraz na czym polega cała rozgrywka. Ponadto twórcy AION poszli o krok dalej od konkurentów. Wprowadzili także film, w którym pokazują losy Twojej postaci w kontekście całej wojny. W ten sposób dowiesz się więcej, ale i zobaczysz na jak wysokim poziomie jest grafika w AION.

Ale co tak właściwie można robić?

AION jest grą MMORPG i polega na wykonywaniu określonych misji oraz zadań. Poznajemy tereny, nowych graczy, a także inne postacie, które nie zawsze są pozytywnie nastawione do naszej postaci. Twórcy gry zadbali, aby każdy gracz – nawet ten, który spędza długie godziny przed komputerem miał co robić. Do wykonania pozostawili aż 3 900 misji! Do tego dochodzi mnóstwo innych udogodnień, a także pomysłów na spędzenie czasu w AION'ie.

Od kiedy wprowadzono mikropłatności w grze, a użytkownicy mogą cieszyć się ogólnym dostępem do wielu opcji, twórcy – NCsoft chcieli stworzyć coś więcej niż tylko grę. Całą społeczność, która będzie ze sobą współpracować. Dlatego wprowadzono system mentorów. Starsi, doświadczeni gracze mogą pomagać w stawianiu pierwszych kroków tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie Atrei. Ich pomoc nie pozostaje bez echa. Mogą otrzymać medale, które później wymieniają na atrakcyjne nagrody czy części ekwipunku. Natomiast nowi gracze zdobywają cenne doświadczenie, a także mogą otrzymać część łupu ze wspólnych polowań.

Dostępny jest także moduł pracy zespołowej, który przyda się przy większych misjach. Ale i to nie wszystko! Rozwinięte zostały areny, trofea jakie się zdobywa, broń oraz ekwipunek. Dodatkowo nasza postać może się rozwijać nie tylko na ziemi, ale i.. w powietrzu! Już od 10 poziomu wyrastają nam skrzydła! Jednak sam lot jest nieco ograniczony.

Udoskonalenia? Nie ma ich końca!

Jak już wspominaliśmy, gra jest stale rozwijana i udoskonalana. NCsoft zmieniło nieco system nagród – jest on sprawniejszy i bardziej funkcjonalny. Ponadto podnoszenie levelu postaci jest szybsze, a nagrody, które dodatkowo zostały wprowadzone bardzo cieszą wszystkich użytkowników. Ponadto sama gra zbiera bardzo dużo pozytywnych recenzji, a co za tym idzie – coraz więcej użytkowników rejestruje się i czynnie bierze udział w rozgrywkach. Osoby, które chcą mieć dostęp do większej palety możliwości i ekwipunku, mogą też wykupić sobie dodatkowo płatny dostęp, który tak naprawdę wynosi kilka złotych miesięcznie.

Komentarze