4 Story

4 Story

Wkrocz do magicznego świata fantasy i zmierz się z najróżniejszymi, świetnie wyszkolonymi wrogami! 4Story to kolejna gra MMORPG, która dla niedoświadczonych graczy będzie wspaniałą przygodą. Niestety, jeżeli jesteś......

Graj w 4 Story

Ważne: Polub nas na Facebooku, aby otrzymywać kody bonusowe do 4 Story!

Wkrocz do magicznego świata fantasy i zmierz się z najróżniejszymi, świetnie wyszkolonymi wrogami!


4Story to kolejna gra MMORPG, która dla niedoświadczonych graczy będzie wspaniałą przygodą. Niestety, jeżeli jesteś obeznany w grach konkurentów, znajdziesz wiele inspiracji, podobieństw, a także takich samych motywów z gier, które bardzo dobrze znasz. Ale pomimo tego, wydawać by się mogło – dużego minusa, 4Story przyciąga do ekranu i nie pozwala szybko się uwolnić.


Czy to nie aby World of Warcraft? A nie, to 4 Story!

Wchodząc do gry, staje przed Tobą bajeczny i bardzo kolorowy świat. Jest w nim wiele rzeczy do zrobienia – w pojedynkę, a także drużynowo. Na samym początku rozgrywki tworzysz swoją postać. Niestety 4Story nie pozwala na zbyt zaawansowane modyfikacje postaci, jak konkurencyjne gry MMORPG. Nie można dostosować płci do profesji, z góry mamy to narzucone. Ale pomijając ten fakt, możemy wybrać jedną z trzech ras (ludzie bestie lub wróżki) oraz z sześciu klas – możesz zostać wojownikiem, skutecznym assasinem, łucznikiem lepszym od Robin Hooda, magiem, priestem lub summonerem. Wybierając swoją profesję możesz poczuć bardzo dużą inspirację World of Warcraft. Nie jest to błędne przeczucie i gwarantujemy Ci, że będzie towarzyszyć jeszcze bardzo, ale to bardzo długo.

Internauci, którzy z World of Warcraft przesiedli się na 4Story często nie pozostawiają suchej nitki na twórcach. Zarzucają bardzo mocną inspirację – i to by się zgadzało. Od wyboru postaci i jej profesji, po decyzję po której stronie konfliktu stoimy. Fantastyczny świat też trochę przypomina ten z WoW, ale nie oszukujmy się, 4Story to nie kalka tej pierwszej gry!

Niesamowite emocje, rozległy świat i wszechobecna magia.

Po stworzeniu postaci, a także wejściu do gry, czeka na Ciebie bardzo ciężkie zadanie. Musisz.. odkrywać bajeczny świat i eksplorować krainę Iberii. Jest ona pogrążona w konflikcie między Valorianami, a Derionami. Twoim zadaniem jest wykonywanie mniej lub bardziej skomplikowanych misji. Możesz je wykonywać samodzielnie lub z pomocą Twoich przyjaciół z gry.

4Story pomimo licznych elementów nie tylko z World of Warcraft połączyło w sobie wszystko to, co najlepsze. Z bardzo dobrym skutkiem. Może i niekiedy mamy wrażenie, że gramy w coś, co już znamy, ale twórcy upewnili się, by cała rozgrywka była bogata w różnorodne zadania, emocje i ciekawe postacie. Gwarantujemy, że gdy zasiądziesz do rozgrywki, szybko nie opuścisz swojego stanowiska bojowego. Ponadto, w grze spotkamy wielu naszych rodaków, możemy się swobodnie z nimi komunikować, jednak przestrzegamy przez używaniem internetowych zwrotów takich jak „LOL” i tym podobne. Powodują one negatywne emocje wśród innych osób.

Gra ma bardzo dobrze rozwinięte statystyki, co – jak pewnie zauważyliście, jest niezwykle rzadko spotykane. Ponadto, można skorzystać ze sklepiku by otrzymać lepsze przedmioty. Opłata bardzo często jest symboliczna i nie odczujemy jej na codziennym budżecie domowym. A takie dodatki mogą pomóc nam w szybszym wykonywaniu misji. Czy warto zagrać w 4Story? Naszym zdaniem, jak najbardziej tak! Nie dlatego, że jesteśmy fanami takich gier, ale dlatego, że mimo wszystko, wprowadza pewną świeżość.

Komentarze